Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Всеукраїнський диктант

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ

«КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС ІМЕНІ ГЕРОЇВ МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ»  ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У НАПИСАННІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

 

09 листопада 2017 року в День української писемності та мови вчителі, вихователі, працівники та усі вихованці обласного військового ліцею долучилися до міжнародного проекту радіослухачів у 20 країнах і  написали Всеукраїнський диктант національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту - «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

         Написання диктанту в День української писемності та мови для навчального закладу стало традицією.

        Начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков наголосив перед початком диктанту, що найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

 Виховання націольно-патріотичної свідомості, любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, українського народу, Батьківщини, почуття поваги до всього свого, українського – одне з найголовніших завдань ліцею. А тема була - «Наші пісні». Автор намагався розповісти коротку історію української пісні - від давніх часів до сучасності -  до творів Руслани і Джамали.

         Ліцеїсти навчального закладу,об’єднавшись спільною метою, вітали усіх зі святом, з піднесеним настроєм, особливим позитивом і приєдналися до всіх, хто любить і шанує українське слово. Національну єдність відчули не тільки від написання тексту, а й атмосфери яка панувала, бо українська пісня-то духовне надбання нашого народу, його побут і звичаї, надії і сподівання, важливі історичні події.

        Як продовження теми Всеукраїнського диктанту на усіх перервах між уроками коридорами навчального закладу лунали  мелодійні народні пісні у виконанні найкращих українських артистів.

 

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту