Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Організація Обꞌєднаних Націй

Організація Обꞌєднаних Націй очами військових ліцеїстів

Захід, присвячений 77-й річниці створення ООН підготували вчителі англійської мови Олена Журба, Оксана Безкровна, Дарꞌя Гриценко та вчитель історії Мирослав Савченко.

На початку заходу пролунав гімн ООН. Продовжили захід ліцеїсти 1-го курсу, які за допомогою презентації розповіли про історію створення Організації Об’єднаних Націй, та основні керівні органи цієї організації. Далі захід продовжився виключно англійською мовою. Ліцеїсти 2-го курсу старший віце-сержант Микита Агафонов та віце-сержант Костянтин Деркачов привели цікаві факти з історії діяльності ООН. Олена Журба провела з присутніми на заході конкурс на знання історії створення ООН. Продовжив захід ліцеїст 2-го курсу Сергій Антонов, який провів з ліцеїстами конкурс на знання прапорів країн - членів Організації Об’єднаних Націй. Слід зазначити, що на питання обох конкурсів присутні відповідали швидко та правильно. Далі були продемонстровані ролики про участь миротворчих сил ООН у вирішенні збройних конфліктів в різних куточках нашої планети. Завершив захід начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков , який гарною англійською мовою розповів про особисту участь в складі миротворчих сил ООН в колишній Югославії та звернув увагу на необхідність вивчення іноземної мови для майбутніх офіцерів Збройних сил України.

Захід не залишив байдужими ліцеїстів, які ще більше укріпили свої переконання після закінчення ліцею вступити до вищих навчальних закладів Міністерства оборони України та продовжити службу в її Збройних силах.

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту